06.06.2020 Červnové hobby závody + výstavní jezdecké třídy

Parkur 30cm s vodičem

Jméno a příjmeníJméno koně a klub ČasBodyUmístění
Filip Spěšný Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,27,11 0 8. místo
Nicol Kateřina Kiezlerová Mates, JS Stardust 1,16,58 0 7. místo
Markéta Kročilová Mates, JS Stardust 1,03,13 0 3. místo
Agáta Sádlíková Marek, JK Dvorska 1,06,29 0 5. místo
Daniel Sedláček Rio, stáj Přísnotice 1,05,14 0 4. místo
Nikola Berešová Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,59,46 0 1. místo
Natálie Berešová Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,59,66 0 2. místo
Nela Berešová Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,11,09 0 6. místo

Parkur 30cm bez vodičem

Jméno a příjmeníJméno koně a klub ČasBodyUmístění
Miluše Mácová Casyopea B, Farma pod Mohylou, s.r.o.     vyloučeni
Jan Fojtík Sisál, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,39,74 0 5. místo
Ema Mácová Casyopea B, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,26,54 3. místo
Marie Anna Marešová Tečka, Farma pod Mohylou, s.r.o.     vyloučeni
Anna Lamberská Aneta, JS Stardust     vyloučeni
Julie Sedláčková Rio, stáj Přísnotice      vyloučeni
Nella Hanáková Amor, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,09,26 0 2. místo
Zuzana Zhořová Amor, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,05,12 0 1. místo
Aneta Vižďová Sisál, Farma pod Mohylou, s.r.o. 2,09,84 4 7. místo
Jana Kamarádová Julka, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,09,90 4 6. místo
Adriana Mezulianik Mates, JS Stardust 1,27,26 0 4. místo

Parkur 50cm

Jméno a příjmeníJméno koně a klub ČasBodyUmístění
Jana Kamarádová Julka, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,55,87 0 3. místo
Gabriela Rotkovská Deny, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,10,76 0 4. místo
Karolána Kurylčuk Friars Mister Fox, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,40,46 12 10. místo
Miluše Mácová Casyopea B, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,51,23 0 2 místo
Darina Halatová Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,13,41 4 5. místo
Janka Brožovičová Tia Anna, JS Bzenec 0,43,72 0 1. místo
Marie Anna Marešová Tečka, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,25,79 4 6.místo
Jan Fojtík Sisál, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,44,30 4 7. místo
Nikol Grimmová Hazard, JS Stardus 1,48,83 16 11. místo
Julie Sedláčková Rio, stáj Přísnotice     vyloučeni
Lucie Rolková Amor, Farma pod Mohylou, s.r.o.     vyloučeni
Klára Slimáčková Menai Fancy Free, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,38,70 12 9. místo
Natálie Žáková Moneta, JS Starust 1,23,75 8 8. místo

Parkur 60cm

Jméno a příjmeníJméno koně a klub ČasBodyUmístění
Jana Kamarádová Julka, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,58,07 0 6. místo
Kristina Ederová Barany, Farma pod Mohylou, s.r.o.     vyloučení
Gabriela Rotkovská Deny, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,08,84 0 9. místo
Karolána Kurylčuk Friars Mister Fox, Farma pod Mohylou, s.r.o.     vyloučení
Kateřina Svobodová Ezau, JC Nová Ves 2,01,43 12 13. místo
Sára Milostná Apolo, JC Nová Ves 1,57,73  12 12. místo
Darina Halatová Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,59,10 0 8. místo
Janka Brožovičová Tia Anna, JS Bzenec 0,51,20 4 10. místo
Milada Parisi Delgádo, JS Stardust 0,56,90 0 5.místo
Ester Zlámalová JS Stardust 0,53,83 0 4. místo
Martina Nováková Casyopea B, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,49,39 0 2. místo
Marcela Petrášová Boris, M Ranč 0,42,08 0 1. místo
Natálie Zeiglerová Barney, M Ranč 1,08,79 8 11. místo
Klára Slimáčková Menai Fancy Free, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,58,74 0 7. místo
Nikola Švancarová Doris, JS Starust 0,51,00 0 3. místo



Parkur 70cm

Jméno a příjmeníJméno koně a klub ČasBodyUmístění
Jana Kamarádová Tečka, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,15,03 4 9. místo
Veronika Létalová Barany, Farma pod Mohylou, s.r.o.     vyloučení
Gabriela Rotkovská Deny, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,22,18 10. místo
Karolána Kurylčuk Friars Mister Fox, Farma pod Mohylou, s.r.o.     vyloučení
Kateřina Svobodová Ezau, JC Nová Ves 1,30,94 4 11. místo
Sára Milostná Apolo, JC Nová Ves     vyloučení
Petra Berková Frodo, koně Modřice  0,47,37 0 3. místo
Janka Brožovičová Tia Anna, JS Bzenec 0,43,13 0 1. místo
Radka Nesvadbová Hapy Day, JS Stardust 1,04,60 0 8. místo
Ellen Novotná Libra, JS Stardust 1,04,35 0 7. místo
Nikola Švancarová Dora, JS Stardust 0,53,33 0 4. místo
Martina Nováková Casyopea B, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,00,16 8 13. místo
Natálie Zeiglerová Barney, M Ranč 0,43,93 0 2. místo
Klára Slimáčková Menai Fancy Free, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,09,59 8 14. místo
Milada Parisi Delgádo, JS Stardust     úraz
Tereza Nesvadbová Frodo, koně Modřice 0,59,00 0 6. místo
Darina Halatová Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 0,58,23 0 5. místo
Veronika Létalová Menai Fancy Free, Farma pod Mohylou, s.r.o. 2,11,33 16 15. místo
Marcela Petrášová Boris, M Ranč 0,48,40 8 12. místo

Parkur 80cm

Jméno a příjmeníJméno koně a klub ČasBodyUmístění
Jana Kamarádová Tečka, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,12,73 8 7. místo
Petra Berková Frodo, koně Modřice 0,46,55 4. místo
Janka Brožovičová Tia Anna, JS Bzenec 0,44,40 4 3. místo
Milada Parisy Happy Day, Stardust 0,55,29 2. místo
Pavlína Spěšná Arabela, Stardust 0,38,52 0 1. místo
Marcela Petrášová Boris, M Ranč 0,51,70 4 5. místo
Veronika Létalová Menai Fancy Free, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1,29,74 8 8. místo
Natálie Zieglerová Barney, M Ranč 0,54,05 4 6. místo

Open Ridden - nativní britská plemena a WPBr.

Jméno a příjmeníJméno koně a klubUmístění
Jana Kamarádová Julka 1. místo
Karolína Kurylčuk Friars Mister Fox, Farma pod Mohylou, s.r.o. 2. místo

Open Ridden - otevřená třída pony

Jméno a příjmeníJméno koně a klubUmístění
Gabriela Rotkovská Deny, Farma pod Mohylou, s.r.o. 2. místo
Darina Halatová Marek, Farma pod Mohylou, s.r.o. 1. místo